Tričko

Odlíš sa od ostatných s tričkom od 3čečky

Naše tričká od študenstkej firmy 3čečka sú vyrobené z kvalitnej bavlny so zábavnou potlačou líšky. Znázorňuje jednotlivý odbor na našej škole. Ukáž ostatným, že si technik!

Galéria

Kvalita

100% bavlna

3 rôzne farby

Čierna, biela, červená.

Všetky veľkosti

Ponúkame od veľkosti S až XXL.

Unisex

Pre pánov aj pre dámy.

Niečo o nás..

Kto je 3čečka?

Zapojili sme sa do prejekt Junior Achievement (JA) Slovensko, ktorý pomáha rozvíjať u žiakov stredných škôl podnikavosť, ekonomické myslenie a finančnú gramotnosť. Poskytuje netradičnú a nadštandardnú formu vzdelávania, pri ktorom si žiaci založia vlastnú študentskú firmu, ktorá simuluje fungovanie akciovej spoločnosti. Práca v triede začína uzavretím zmluvy o združení, prebieha aj tvorba podnikateľského plánu, odosielanie dokumentov a registrácia v obchodnom registri či voľba manažmentu firmy.

Objednať

Novinky

Nová Facebookova stránka

Ako každá úspešná firma sme sa aj my rozhodli si založiť vlastnú facebookovu stránku, kde môžte sledovať novinky a dianie v našej firme. Budeme veľmi radi, ak sa vám stránka bude páčiť.

Preskúmať

Podnikateľský plán

Ak by ste si chceli pričítať, na čom naša firma pracuje, vytvorili sme vlastný podnikateľský plán, kde všetky potrebné informácie zistíte. Nájdete tam viac menej všetko.

Stiahnúť

Nový instagram

Na propagáciu našej firmy sme vytvorili vlastný profil na Instagrame, kde môžte nájsť plagáty a priebežné informácie o vašich objednákach. Budeme radi, za vaše slodovanie.

Preskúmať

Objednávací formulár

Cena trička je 11,99€